Responsive ThemeForest Wordpress Theme Avada bigtheme.net/wordpress/themeforest/323-avada BIGtheme.net

Typography
Zvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivna
 

17. oktobar 2018.

I Zavod za javno zdravlje obeležio je Svetski dan hrane u saradnji sa bibliotekom „Stefan Prvovenčani“, GO Crvenog Krsta i brojnim partnerima ,nagrađujući najbolje na konkursu sa temom „Pravilna ishrana-ulaganje u budućnost“

Manifestacija, kojom je Zavod za javno zdravlje u Kraljevu ove godine osamnaesti put obeležio Svetski dan hrane u oktobru, mesecu pravilne ishrane, tradicionalno je realizovana kao svečanost uz dodelu nagrada najuspešnijoj deci predškolskih ustanova i učenicima osnovnih škola na nagradnom Konkursu Instituta i Zavoda za javno zdravlje radova na temu koja je ove godine bila „Pravilna ishrana-ulaganje u budućnost“.

Upriličen je prigodan  program u kojem su učestvovali učenici Muzičke škole „Stevan Mokranjac“ sa odseka frulaša i pevača.

Sastavni deo manifestacije je, kao i prethodnih godina, bila izložba likovnih i literarnih radova nagrađene i ostale dece predškolskog i osnovno školskog uzrasta.

Programu su prisustvovali predstavnici mnogobrojnih institucija: predškolskih ustanova, škola, zdravstvenih ustanova, nevladinih organizacija, medija i drugi.

 

NAGRAĐENA DECA NA KONKURSU POVODOM 16.OKTOBRA SVETSKOG DANA HRANE  2018. GODINE

 

1.Kategorija predškolskog uzrasta i mlađi (3-6 godina) likovni radovi

 

1. Luka Erić PPG Vrtić „Radost“ PU Vrnjačka Banja

2. Petra Mijatović PPG Vrtić „Poletarac“ PU Kraljevo

3. Pavle Klašnja PPG 03 „IV kraljevački bataljon“

 

2.Kategorija učenika nižih razreda osnovnih škola likovni radovi

 

1. Ksenija Vasović III1razred    „Svetozar Marković“ Kraljevo

2. Vuk Aleksić II4 razred OŠ „IV kraljevački bataljon“

3. Mijat Milićević I7 OŠ „Raška“ izdvojeno odeljenje Milatkoviće

 

3.Kategorija učenika viših razreda osnovnih škola likovni radovi

 

1. Aleksandra Gojković V4 razred OŠ „IV kraljevački bataljon“ Kraljevo

2. Ena Đoković VI2 razred OŠ „IV kraljevački bataljon Kraljevo“

3. Mateja Ragonjić VI2 razred OŠ „IV kraljevački bataljon Kraljevo“

 

4.Kategorija učenika nižih i viših razreda osnovnih škola, literarni radovi

1. Tamara Đorđević VI7 razred OŠ „Vuk Karadžić“ Beranovac

2. Sara Vukićević III1 razred OŠ „Svetozar Marković“Kraljevo

3. Tijana Živaljević VII2 razred OŠ „Vuk Karadžić“ Kraljevo

 

Nagrađeni van kategorija

 

1.         Lazar Luković razred VII1 Škola za osnovno i srednje obrazovanje „Ivo Lola Ribar Kraljevo

2.         Stanimir Dačić II godina Škola za osnovno i srednje obrazovanje „Ivo Lola Ribar“ Kraljevo

 

                  prim. dr Dragana Tendjera Milićević

Ostavite komentar

Sva polja označena * su neophodna

0 Comments