Responsive ThemeForest Wordpress Theme Avada bigtheme.net/wordpress/themeforest/323-avada BIGtheme.net

Typography

Ocena korisnika:  3 / 5

Zvezda aktivnaZvezda aktivnaZvezda aktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivna
 

15. decembar 2019.

Nasilje je postala jedna od osnovnih odlika našeg društva, a naše gošće često se nalaze u ulozi njegove žrtve, navode organizatori u pozivu za razgovor sa novinarkama Jovanom Gligorijevic, Tamarom Skrozza i Danicom Vučenić

Kraljevački Lokalni front u sredu 18. decembra organizuje tribinu pod nazivom „Nasilje nad medijima – novinarke“. Biće to jedinstvena prilika, navodi se u pozivu upućenom  preko društvenih mreža, da se zainteresovani sretnu i o ovoj veoma važnoj temi razgovaraju uživo sa sjajnim novinarkama Jovanom Gligorijevic, Tamarom Skrozza i Danicom Vučenić.

Nasilje je postala jedna od osnovnih odlika našeg društva, a naše gošće radeći jedan od najvažnijih poslova u našem društvu, tu društvenu odliku vide baš izbliza, i vrlo često se nalaze u ulozi njegove žrtve. Prve dane decembra obeležavaju mnoge organizacije čak i Ujedinjene nacije kroz kampanju "16 dana aktivizma protiv nasilja nad ženama", a mi nalazimo da je ovo jedan od načina da se temi posvetimo na pravi način i uz pomoć najboljih sagovornica“, kažu u kraljevačkom Lokalnom frontu.

PROVERITE MESTO ODRŽAVANJA TRIBINE

Oni su apelovali na zainteresovane da provere mesto održavanja tribine. Za njeno održavanje tražili su korišćenje svečane sale u zgradi Gradske uprave, ali na osnovu ranijih iskustava smatraju da postoji mogućnost da im gradska vlast ponovo ne dozvoli korišćenje tražene sale.

 

Ostavite komentar

Sva polja označena * su neophodna

5 Comments

 • Gost - Profesorka Marina

  Gost - Profesorka Marina

  Mi se volimo, bre!
  • Ime: Profesorka Marina
 • Gost - Marks036

  Gost - Marks036

  Podrška za mog druga Vladu i njegove drugare.
  Dok se vi mrzite, mi se volimo, bre!
  Živela ljubav, živeo Lokalni front!
  • Ime: Marks036
 • Gost - Nada

  Gost - Nada

  Koliko su tacno stranaka promenili do sada Predrag Vostinic i Vladan Slavkovic........tesko pitanje?
  • Ime: Nada
 • Gost - Slavko

  Gost - Slavko

  Albanke su naše sestre!
  • Ime: Slavko
  • Gost - Vuk

   Gost - Vuk

   I šta  to Vas  iritira. Kad se Albanke udaju širom Srbije za momke od kojih je država digla ruke onda ti ne smeta. Onaj koji bi da gaji mržnju prema svima u okruženju mora pod hitno da nađe pomoć!
   • Ime: Vuk