Responsive ThemeForest Wordpress Theme Avada bigtheme.net/wordpress/themeforest/323-avada BIGtheme.net

Typography
Zvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivna

14. januar 2020.

Odbojkaši beogradskog „Partizana“ savladali su večeras, u kraljevačkoj hali sportova tim domaće „Ribnice“ i pobedom (1:3) učvrstili svoj položaj u gornjoj polovini tabele Super lige

Prvi set pripao je domaćinima – ekipi kraljevačke „Ribnice“, koja je sve vreme bila u vodjstvu. Na kraju pet poena razlike.

Istom merom uzvratili su igrači trenera Bojana Janića u drugom setu, a u trećem se dogodila prava drama. Posle vodjstva crno - belih od 19:15 zaigrali su domaćini kako najbolje znaju, izjednačili su rezultat, a zatim i poveli, ali je u nastavku, ipak, slavila gostujuća ekipa.

Četvrti set bio je ravnopravan sve do druge trećine ovog dela meča (16:17). U samom finišu na servis je došao Marko Nikolić i prosto demolirao primače „Ribnice“. Smečom je i stavio tačku na trijumf svoje ekipe.

RIBNICA - PARTIZAN 1:3

(25:20, 20:25, 28:30, 17:25)

Kraljevo. Nova hala sportova. Gledalaca 250. Sudije: Petrović i Janković

RIBNICA: Radević 14, Brborić, Stefanović 7, Begić 1, Vukmirović 4, Djordjević, Peković, Petrašinović, Vesić (L), Paunović 7, Skakić 19, Milovanović, Usiljanin 15

PARTIZAN: Mandić, Radović 10, Koprivica 5, Marinović 1, Lekić, Djordjević 8, Hizejrović, Kisić 5, Stašević (L), Cvetković, Petrović 5, Peković (L), Nikolić 32

Tekst i fotografija: Stole Petković